Sborová oznámení 5. května 2024

Narozeniny budou mít tito členové sboru: Jeništová Anna Ing. z Ústí n. O. a Štantejský Zdeněk z Řetůvky.

Oslavencům přejeme vše nejlepší a hojnost Božího požehnání.

Z programu sboru:

V úterý bude pastorální konference v Čáslavi.

Ve čtvrtek bude biblická hodina od 17 hodin u ses. Jeništové v Ústí (Biblická je pro obě části sboru, kdo byste plánoval jet do Ústí, dejte vědět br. faráři).

V pátek bude biblická hodina pro děti od 16 hodin.

V pátek se sejde mladší mládež na Zbytově. V 19 hodin je přednáška Ireny Kalhousové i válce v Gaze v letohradském sboru.

V neděli budou bohoslužby na obou místech v pravidelné časy.

Budoucí mimořádné akce: 18. 5. bude seniorátní setkání v Lozicích; jsme srdečně zváni. Prosím, kdo pojedete, určitě to oznamte, br. faráři či br. Brandovi.

V neděli 19. 5. bude br. farář v Letohradě, povede tam křestní bohoslužby. Zde bude kázat i s večeří Páně br. Michal Vejvoda z čáslavského sboru. Pozor br. Vejvoda bude pouze ve Džbánově.

Přejeme pěknou neděli.

Sborová oznámení 28. dubna 2024

Narozeniny budou mít tyto sestry v Kristu: Šplíchalová Hana z Ústí nad Orlicí a Sýkorová Miriam ze Džbánova.

Oslavenkyním přejeme vše nejlepší a hojnost Božího požehnání.

Z programu sboru:

V pátek bude biblická hodina pro děti od 16 hodin.

V neděli budou bohoslužby na obou místech v pravidelné časy.

Budoucí mimořádné akce:

10. 5. se sejde mladší mládež na Zbytově.

18. 5. bude seniorátní setkání v Lozicích; jsme srdečně zváni.

V neděli 19. 5. bude br. farář v Letohradě, povede tam křestní bohoslužby. Zde povede bohoslužbu i s večeří Páně br. Michal Vejvoda z čáslavského sboru. Pozor br. Vejvoda bude pouze ve Džbánově. Díky za pochopení.

Přejeme pěknou neděli.